Masaż tantryczny

Masaż tantryczny jest świętym rytuałem, improwizacją uczuć. Ruchy masażystki sprawią, że poczujecie harmonię z własnym ciałem i zanurzycie się w świecie rozkoszy.

Na początku seansu nasza masażystka stwarza szczególną więź między ciałem a Naturą, która to więź jest podstawą przeprowadzenia tego rytuału. W masażu tantrycznym najbardziej zadziwia brak konkretnej techniki wykonywania. Za każdym razem gdy ktoś odwiedza nasz salon, odczuwa coś nowego. Masażystka będzie powoli przesuwać swoje delikatne dłonie z góry na dół, po wszystkich strefach erogennych, napełniając Was energią seksualną.
 • Erotyczny masaż tantryczny - czas na pełne spełnienie

  Tantra podchodzi do energii seksualnej człowieka z szacunkiem, słusznie uważając, że to naturalna strefa każdego człowieka, która potrzebuje, aby się uwolnić i wybrzmieć. To harmonijne połączenie z naturą, miks masażu z rytuałem oraz fakt, że każdy seans przebiega kompletnie inaczej, sprawia, że Panowie po tantrę u nas wracają po raz kolejny i kolejny, za każdym razem zachwyceni innymi doznaniami i innym wymiarem wtajemniczenia.

 • Duchowość, natura, połączenie

  Erotyczny masaż tantryczny to inny poziom dotyku, swoiste połączenie z masażystką, stworzenie relacji, która wpływa na przyjemność w nieoczywisty, pełen niesamowitej energii sposób. Erotyczną przyjemność w takim masażu poczujesz niemal w każdej komórce swojego ciała - ten ostateczny moment przeciągany jest niemal w nieskończoność, zaskakując emocjonującym finałem, do tej pory nieosiągalnym na takim poziomie.

 • Masaż erotyczny dla dwojga?

  Masaż erotyczny mężczyzny, który może zaowocować lepszą jakością współżycia! Z pewnością taką moc ma tantra, która nie ma za zadanie jedynie gasić zebranego w mężczyźnie napięcia, ale i uwalniać jego seksualność, rozwijać wrażliwość oraz chęć poszukiwania nowych, nieznanych dotąd doznań. Taki masaz erotyczny mezczyzny może z łatwością przenieść się do codziennej sypialni, dając bodziec do poszukiwania w niej nowych arkanów przyjemności. Po tę inspirację przychodzą do nas mężczyźni kolejny i kolejny raz.

Kontakt

Jesteśmy blisko:
 • Hotel Warszawa (400m)
 • Hotel Novotel (650m)
 • Hotel InterContinental (800m)
 • Hotel Mercure (850m)
 • Hotel Marriott (950m)
© Lounge gardens, 2023