Masaż nuru

 • Dlaczego warto wybrać masaż nuru?

  Masaż nuru jest najbardziej zmysłowym rodzajem masażu na świecie, dzięki czemu zapewnia on niepowtarzalne doznania zarówno w sferze fizycznej, jak i psychicznej oraz seksualnej. To pozwala osiągnąć poczucie głębokiego relaksu, odprężenia, a także spełnienia. A dzięki temu, że dotyka on sfery seksualnej, to pozwala rozładować skumulowane napięcie i naładować nową energią na nadchodzące dni. To wszystko sprawia, że każdą sesję masażu nuru zapamiętasz na długo.

 • Podczas masażu nuru ważna jest atmosfera

  Nuru to niezwykle intymna i zmysłowa technika masażu. Dlatego też konieczne jest zadbanie o odpowiednią atmosferę. Projektując nasze spa dla mężczyzn, zadbaliśmy o najmniejsze detale. Odpowiednio zaprojektowane wnętrze, kojąca muzyka i olejki eteryczne sprawiają, że pobudzone są Twoje wszystkie zmysły. Dzięki temu osiągnięcie pełnego spełnienia daje znacznie więcej satysfakcji. Jednocześnie ze względu na formę nie jest to szybki masaż. Istotne jest zbudowanie atmosfery, napięcia przed wielkim finałem. Masaż nuru to nie szybkie rozładowanie napięcia seksualnego, ale także jego początkowe budowanie, by następnie osiągnąć wielki szczyt, który napełni Cię energią na długi czas. Dlatego też, żeby skorzystać z masażu nuru w Lounge Gardens w Warszawie zarezerwuj sobie co najmniej 60 minut.

 • Jak wygląda masaż nuru?

  Masaż nuru to rodzaj masażu ciałem. Zarówno Ty, jak i masażystka jesteście kompletnie nadzy. Masażystka wykorzystuje swoje ciało, piersi, pośladki, uda, żeby wymasować całe Twoje ciało. Dzięki temu jest to masaż niezwykle intymny, delikatny i ponętny. Jest idealny dla wszystkich mężczyzn, którzy uwielbiają piękno kobiecego ciała. Masaż nuru zapewnia nie tylko fizyczny relaks, ale przede wszystkim odpowiada na potrzeby sfery seksualnej. Jest on spełnieniem fantazji wielu mężczyzn i pomaga rozładować napięcie seksualne.

Kontakt

Jesteśmy blisko:
 • Hotel Warszawa (400m)
 • Hotel Novotel (650m)
 • Hotel InterContinental (800m)
 • Hotel Mercure (850m)
 • Hotel Marriott (950m)
© Lounge gardens, 2023