Masaż lingam

Masaż lingam okaże się jedną z najlepszych najtrafniejszych inwestycji w Wasze zdrowie na wiele lat.

Będzie to strumień cudownych odczuć płynących ze strony i w stronę sfery intymnej Mężczyzny, sfery w której wszystko co się wydarza jest piękne i naturalne. Masażystka będzie delikatnie, ale głęboko dotykać najintymniejszych miejsc męskiego ciała. Swoim dotykiem przekaże Wam pełnię swojego ciepła i odda hołd Waszemu ciału. Pozwólcie więc sobie na tę rozkosz, na nowe poczucie swojej męskiej, cielesnej mocy.
 • Erotyczny masaż Warszawa. Wybierz lingam.

  Masaż lingam to ten, który w 100% poświęca uwagę męskości mężczyzny - bez formalności, przystanków i rozmieniania się na drobne. Jeśli nie potrzebujesz gry wstępnej lub relaksującego apertif w postaci masażu pleców czy karku, delikatny masaż erotyczny lingam to propozycja stworzona do Twoich potrzeb. Ten intymny masaż, który skupia się jedynie na meritum, jest jednym z najczęściej wybieranych propozycji z naszego menu dla Panów.

 • Masaż erotyczny lingam - jak to wygląda?

  Masaz erotyczny dla niego. Trudno o lepszą propozycję niż masaż lingam. W trakcie tego seansu naga i śliczna masażystka poświęci 100% czasu na masaż najintymniejszych i najbardziej erogennych miejsc męskiego ciała, dostarczając rozkoszy, którą trudno porównać z czymkolwiek innym. Podczas masażu, parafrazując poetę greckiego Archilocha, możesz dać upust męskiej mocy i poczuć zaspokojenie, którego do tej pory było poza Twoim zasięgiem. Potrzebujesz się zrelaksować, rozładować, przeżyć przygodę? Uważasz, że najlepszym sposobem na relaks mężczyzny jest widok i dotyk młodego kobiecego ciała? W takim razie zapraszamy do Lounge Gardens!

 • Dla kogo?

  Nasz masaż erotyczny lingam dla Panów to propozycja dla wszystkich mężczyzn, którzy chcą się zrelaksować i zapomnieć o świecie. Kiedy czujesz się przytłoczony nadmiarem obowiązków, zestresowany, często wybuchasz i masz poczucie, że nie panujesz nad sytuacją - potrzebujesz czegoś więcej, niż snu i zdrowej diety. Tempo życia stolicy to często morderczy pościg, który wydaje się nie mieć końca. Odskocznia, relaks i rozkosz to nasza propozycja na naładowanie akumulatorów. I fantastyczny prezent dla każdego mężczyzny - z okazji urodzin czy jako nagroda za sukces.

Kontakt

Jesteśmy blisko:
 • Hotel Warszawa (400m)
 • Hotel Novotel (650m)
 • Hotel InterContinental (800m)
 • Hotel Mercure (850m)
 • Hotel Marriott (950m)
© Lounge gardens, 2023