Masaż całym ciałem

To już jest po prostu dzieło sztuki erotycznej, którym możecie się rozkoszować w specjalnie przygotowanych przez nas gabinetach, gdzie atmosfera napełniona będzie pozytywną energią.

Seans rozpoczyna się od bliskiego kontaktu z masażystką. Kolejne ruchu masujące zaczynają się od pleców, tak więc będziecie mogli się rozluźnić i pozostawić wszystkie ciężkie myśli poza murami naszego salonu. Płynne przesuwanie się nagiego dziewczęcego ciała po Waszym ciele podnieci Was i obdarzy niezapomnianymi wrażeniami. Rozgrzejecie się i otworzycie wszystkie zakątki swojej świadomości. Zdumiewać Was będzie fachowe podejście masażystki do Waszego ciała.
 • Masaż całym ciałem Warszawa - nowy wymiar dotyku

  Masaż erotyczny faceta? Wyobraź sobie, że leżysz nago, na wygodnym materacu, w cichym, jedynie delikatnie oświetlonym pokoju. W tych luksusowych warunkach, których relaksująca aura zdaje się wpływać na każdy por Twojej skóry, poznajesz ją - przepiękną i również nagą masażystkę, która spędzi z Tobą miłe chwile, w których nie będzie Was dzielić nawet milimetr. Dziewczęce, delikatne ciało, będzie przesuwać się po Twoim - a Ty, leżąc na plecach, będziesz mógł jedynie zgadywać, który fragment jej ciała dotyka właśnie Twojego. To magia i obraz, od której nie sposób się uwolnić oraz ogromna zaleta masażu całym ciałem.

 • Masaż nago Warszawa. Zapraszamy do Lounge Gardens

  Masaż erotyczny dla niego musi mieć w sobie wiele: coś emocjonującego i relaksującego, budującego napięcie, ale i rozładowującego je, musi być połączeniem, koktajlem przeżyć, przygodą, której potrzebuje współczesny i wymagający mężczyzna. Zwłaszcza w tym zabieganym świecie! Nic dziwnego, że „masaż ciałem Warszawa" jest tak często poszukiwany. To spełnienie erotycznych marzeń każdego mężczyzny. U nas z erotycznym, pełnym finezji finałem, który doprowadzi Cię na sam szczyt.

 • Masaz erotyczny - cena nie gra roli?

  U nas możesz wybierać: masaż body to body Warszawa może być zarówno krótki, idealny na przerwę między spotkaniami, jak i być dwugodzinnym, pełnym emocji seansem. Cena jest uzależniona od czasu, jaki chcesz spędzić z masażystką: choć zdajemy sobie sprawę, że takiego nigdy dosyć. Na początek możesz zacząć od krótkiego apertif, aby następnym razem dać się ponieść urokowi tego rodzaju masażu, możesz też odwrotnie: od razu zdecydować się na wszystko, co masażystka ma do zaoferowania. Od początku do końca. Masaż erotyczny. Cena w Warszawie nie należy do najniższych, ale płacąc za tę usługę w Lounge Gardens, dostajesz wszystko: luksusowe wnętrza, niesamowitą atmosferę, pełen profesjonalizm masaży i przepiękną urodę naszych masażystek, których już sam widok powoduje przyśpieszone bicie serca. Masaż erotyczny dla Panów w Lounge Gardens to seans, który każdy mężczyzna chciałby kosztować co najmniej kilka razy w tygodniu.

Kontakt

Jesteśmy blisko:
 • Hotel Warszawa (400m)
 • Hotel Novotel (650m)
 • Hotel InterContinental (800m)
 • Hotel Mercure (850m)
 • Hotel Marriott (950m)
© Lounge gardens, 2023