Мasaż na 4 ręce

Ten wykonywany przez dwie czarujące dziewczyny masaż z olejkami, synchroniczny i rozluźniający ciało nie pozostawia nikogo obojętnym.

Odbywa się w rozluźniającym otoczeniu, przy łagodnej muzyce, z użyciem olejków i przyjemnych aromatów. To zaiste królewski prezent dla mężczyzny, gdy jednocześnie dwie masażystki dotykają Waszego ciała. Wrażenia są tak silne, że na wiele dni napełni Was szczęście i poczucie harmonii z ciałem i światem, wspomnienia zaś tego masażu będą napełniać Was seksualną energią.
 • Masaż na 4 ręce Warszawa

  Masaż na 4 ręce to masaż erotyczny, który jest jednym z najczęściej wybieranych propozycji w Lounge Gardens. Do Twojego ciała z czułością, troską i prawdziwą skrupulatnością podchodzą dwie, przepiękne i zupełnie nagie masażystki, które swoim dotykiem wprowadzą Cię w błogostan. Nie ominą ani centymetra Twojego ciała! Uczucie bycia pieszczonym i masowanym przez dwie kobiety jednocześnie to wrażenia, które są spełnieniem erotycznych marzeń znakomitej większości panów. I właśnie taki masaż relaksacyjno-erotyczny oraz spełnienie tych marzeń oferujemy w naszym SPA dla mężczyzn.

 • Masaż erotyczny na 4 ręce dla Panów

  Masaż erotyczny? Salon Lounge Gardens jest do Twojej dyspozycji. Nasze masażystki sprawią, że każdy facet zapomni o swoich problemach. Zdrowy sen, dobre odżywianie i sport to najlepsze sposoby na stres, o których wciąż słyszysz? Śmiemy w to wątpić (i choć to również jest ważne), mamy lepszy i przyjemniejszy sposób na to, żeby zapomnieć o kłopotach, stresie i wszystkich problemów całego świata. Gwarantujemy, że kiedy Twojego nagiego ciała zaczną dotykać dwie, również całkowicie nagie, masażystki, nie będzie takiego problemu, który przywróci Cię na ziemię. Szczególnie że masaż skończy się dla Ciebie szczęśliwym finałem.

 • Erotyczny masaż stóp i nie tylko

  Profesjonalny masaż erotyczny nie omija żadnej części męskiego ciała. Każda musi być zauważona i otoczona troską oraz subtelnym dotykiem, który potrafi dawać przyjemność. Nie chodzi przecież o to, żeby przejść od razu do meritum: ważne jest przecież budowanie napięcia, relaks, odpowiedni nastrój. Naga skóra, delikatna muzyka, subtelne zapachy i olejki, które błyszczą na skórze - w naszym salonie to dopiero początek, obietnica czegoś niesamowitego. Jedna kobieta nie da Ci tego, co dwie kobiety! Potwierdzeniem tej tezy z pewnością jest nasz masaż na 4 ręce. Warszawa to miejsce, w którym zaznasz tej niesamowitej przyjemności. Nasze masażystki to starannie dobrany zespół, który łączy w sobie niesamowitą urodę z wysokim poziomem umiejętności - to właśnie dzięki niemu, kiedy myślisz o masażu na 4 ręce w Warszawie, swoje kroki zawsze kierujesz do Lounge Gardens.

Kontakt

Jesteśmy blisko:
 • Hotel Warszawa (400m)
 • Hotel Novotel (650m)
 • Hotel InterContinental (800m)
 • Hotel Mercure (850m)
 • Hotel Marriott (950m)
© Lounge gardens, 2023