Masaż erotyczny

Masaż erotyczny przynosi ukojenie nie tylko dla ciała, ale także zmysłów. Pozwala on w pełni się zrelaksować, odprężyć i zapomnieć o codziennych obowiązkach i problemach. Dzięki temu, że dotyka on sfery seksualnej to zapewnia doznania nieosiągalne za pomocą klasycznych technik masażu.

 • Osiągnij głęboki relaks poprzez masaż erotyczny

  Męczy Cię stres? Przytłaczają Cię codzienne obowiązki? Nie masz chwili wytchnienia? W takim wypadku koniecznie skorzystaj z erotycznego masażu w Lounge Gardens. Każda z naszych masażystek posiada bogate doświadczenie. Kojący dotyk sprawi, że zapomnisz o codziennych obowiązkach i doświadczysz niezapomnianych doznań, które nie tylko Cię zrelaksują, ale także naładują nową energią na kolejne dni.

 • Dla kogo masaż erotyczny w Warszawie?

  Masaż erotyczny w Lounge Gardens w Warszawie jest idealny dla wszystkich Panów, którzy chcą zapomnieć o codzienności i przenieść się do krainy nowych doznań. Ta forma masażu daje nie tylko odprężenie w sferze fizycznej, ale także psychicznej oraz seksualnej. Dlatego jest to idealne dla osób, które potrzebują odprężenia i uwolnienia frustracji, stresu, zmęczenia. Nasze usługi nie są dla osób, które chcą szybko wyładować swoje emocje. Jedna sesja może trwać od 60 minut do nawet dwóch godzin. Dlatego należy zarezerwować sobie więcej czasu.

 • Masaż erotyczny całego ciała

  Masaż erotyczny jest pewnego rodzaju sztuką. Musi on nie tylko zrelaksować, ale także budować napięcie, które zostanie uwolnione podczas finału. Dlatego nasze masażystki stopniowo pobudzają Twoje ciało, docierając do każdej jego części. Jednocześnie dotyk to tylko jeden z elementów, które sprawiają, że masaż erotyczny jest tak niezwykłym doświadczeniem. W Lounge Gardens dbamy także o klimat podczas tego zabiegu. W każdej sali zadbaliśmy o odpowiedni wystrój, o każdy detal. Ponadto w tle gra delikatna muzyka, która pomaga osiągnąć pożądany stan relaksu i spełnienia. Dbamy także o odpowiednie olejki eteryczne i zapachy. W ten sposób podczas masażu erotycznego są u nas pobudzone wszystkie zmysły, co pozwala osiągnąć niezapomniane poczucie spełnienia.

Kontakt

Jesteśmy blisko:
 • Hotel Warszawa (400m)
 • Hotel Novotel (650m)
 • Hotel InterContinental (800m)
 • Hotel Mercure (850m)
 • Hotel Marriott (950m)
© Lounge gardens, 2023